14 Şubat 2011 Pazartesi

MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN!!!


23 yorum:

 1. Sevgililer günün kutlu kandilin mübarek olsun canım....

  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
 2. Tülinciğim hayırlı kandiller diliyorum sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Bu gün peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gündür. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Sevgililer günüde En Büyük Sevgiliye, En Büyük Özlem ve Dualarımızla..
  Tüm arkadaşlarımın Mevlid Kandilini Tebrik Ederim...

  YanıtlaSil
 4. Mübarek Mevlid kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

  YanıtlaSil
 5. KANDİLİN MÜBAREK OLSUN TÜLİN ABLA.SEVGİLİLER GÜNÜNÜZDE KUTLU OLSUN.

  YanıtlaSil
 6. ablacım seninde kandilinin mübarek olsun allah dualarını kabul etsin inşallah.

  YanıtlaSil
 7. Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere...
  sevim

  YanıtlaSil
 8. nice kandillere selam ve dua ilee

  YanıtlaSil
 9. sevgi günün ve kandilin kutlu olsun canım

  YanıtlaSil
 10. Mevlüt kandilinizi kutlar hayırla vesile olmasını Yüce Allahtan dilerim....

  YanıtlaSil
 11. HAYIRLI KANDİLLER KIZIM HUZURLA SAĞLIKLA CANIM..

  YanıtlaSil
 12. Sizinde kandiliniz mubarek olsun:)))

  YanıtlaSil
 13. Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  YanıtlaSil
 14. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

  YanıtlaSil
 15. tülincim gecen mübarek olsun.efendimizin şefaati inşalah cümle müminlerin üzerine olsun.huzurun bozulmasın.en kalbi sevgilerimle

  YanıtlaSil
 16. mevlid kandilinin hayırlara vesile olması dileğiyle... sevgiler...

  YanıtlaSil
 17. Canım Ablacım,
  hayırlı kandiller dilerim...
  Allah' ın rahmet ve bereketi cümlemizin üzerine olsun..
  sevgiler..

  YanıtlaSil
 18. Hayırlı kandiller canım.

  YanıtlaSil
 19. kandilin mubarek,gönlündeki duaların kabul olsun canım...şaka yapıyorum tülinim sakın ciddiye alma uğramasanda ben yerimi biliyorum :)öpüyorum....

  YanıtlaSil
 20. toplist.sibersahne.com - Toplist adresimize sitenizi ekleyerek sitenizin günlük, haftalık, aylık ve yıllık ziyaretçi kitlenizi öğrenebilirsiniz.Bunun yanında sitenizi eklediğiniz takdirde google aramalarında yükselerek hit kazanabilirsiniz.Yapmanız gereken sitenizi eklemeniz ve size verilen kodu sitenize yerleştirmeniz.toplist olarak şuanda türkiyenin en kalitelileri arasında yer almaktayız.

  Neden kalite ?
  Sitenizi eklediğiniz takdirde size özel bir sayfa açılıyor ve bu sayfada hem istatistikleriniz hemde sitenize link kazanmış oluyorsunuz.Unutmayın google bir sitenin kendisi ile alakalı sayfadan link alınmasını sever.Ve bunun yanında link aldığınız sayfaya size verdiğimiz kodlar içerisinde link bulunmaktadır.Ve bu sayede blogunuze ekleyerek size özel oluşturulan sayfayı güçlendirmiş oluyorsunuz.Böylelikle kendi kendinizi googlede yükseltiyorsunuz.

  Haydi durma siteni ekle sende bizde kazanalım.

  YanıtlaSil
 21. siteniz pek güzel olmuş, başarılar..

  YanıtlaSil

Güzel yorumlarınız ve temennileriniz benim için çok değerli...Blog ve Web sitesi dışında yorum yazan izleyicilerimden Anonim seçeneğine tıklamalarını rica ediyorum...Teşekkür ederim...

Yazılarımı Kopyalayamazsın!!!